Birçok üniversiteye yürüyüş mesafesinde olan yurdumuz; Aksaray ve Yenikapı Metrosu, Marmaray, tramvay ve otobüs ile İstanbul'un birçok semtine kolay ulaşım sağlanacak konumdadır.

İstanbul Haseki'de bulunan M.E.B. ÖZEL VATAN YÜKSEKÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU; konum itibariyle İstanbul Üniversitesi Ana Kampüse 750 metre, İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne 350 metre, Çapa Tıp Fakültesi'ne 500 metre, Bezmialem Vakıf Üniversitesi'ne 750 metre, Kadir Has Üniversitesi ve Medipol Üniversitesi'ne 1 kilometre.

Biruni Üniversitesi, Yeniyüzyıl Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Haliç Üniversitesi’ne tek vasıta ile kolay ulaşım. İstanbul'un tarihi ve sosyal merkezinde bulunan yurdumuz, birçok üniversiteye yürüyüş mesafesinde olmasının yanı sıra Aksaray ve Yenikapı Metrosu, Marmaray, tramvay ve otobüs ile İstanbul'un birçok semtine kolay ulaşım sağlanacak konumdadır.

Ayrıca yurdumuzdan; Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa ve Beşiktaş Kampüsü'ne, İstanbul Teknik Üniversitesi'ne, Bahçeşehir Üniversitesi'ne, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi’ne, Beykent Üniversitesi’ne, Ayvansaray Üniversitesi'ne, Mimar Sinan Üniversitesi'ne ve Avrupa Meslek Yüksekokulu’na tek vasıta ile ulaşım sağlanmaktadır.

Duyurulardan Haberdar Olun

Yurdumuzla ilgili gelişme ve duyurulardan haberdar olun.